Тимови у школи

Тим за израду Годишњег плана рада школе 

Чланови:

  1. Јелена Маринков
  2. Силвана Пантић Јовановић
  3. Зорана Ковачев
  4. Милан Шуковић
  5. Анита Бојић Перкин

Тим за заштиту деце од насиља, злостављања и занемаривања, безбедност и превенцију од насиља

Чланови:

  1. Јелена Маринков
  2. Имре Алмаши
  3. Ђурђева Нешић
  4. Милан Мирков
  5. Бојан Алексов
  6. Силвана Пантић Јовановић
  7. Анита Бојић Перкин

Тим за сарадњу са породицом

Чланови:

  1. Милан Шуковић
  2. Милан Мирков
  3. Исидора Марјански
  4. Силвија Сакач Мадарас
  5. Верица Дујин
  6. Богданка Ћурчић Танди

Тим за каријерно вођење и саветовање

Чланови:

  1. Јелена Маринков
  2. Тијана Блажић
  3. Драгиња Секулић
  4. Даниела Суровац
  5. Милан Мирков

Тим за промоцију школе

Чланови:

  1. Драгиња Секулић
  2. Славенка Немешев
  3. Александра Латиновић
  4. Гордана Свиленгаћин
  5. Анита Бојић Перкин

Тим за заштиту животне средине и здравствено васпитање

Чланови:

  1. Снежана Вијатов Љубичић
  2. Атила Галфи
  3. Олга Богданов
  4. Анђелија Филипов
  5. Јасмина Јаконић
  6. Гордана Мишић

Тим за школски спорт

Чланови:

  1. Бојан Алексов
  2. Зоран Петровић
  3. Тања Лалић
  4. Маријана Конрад
  5. Раденко Тадић

Тим за педагошко инструктиван рад

Чланови:

  1. Силвана Пантић Јовановић
  2. Јелена Маринков,
  3. Биљана Бањац
  4. Радомир Мишић
  5. Анита Бојић Перкин

Тим за инклузивно образовање

Чланови:

  1. Силвана Пантић Јовановић
  2. Даниела Суровац
  3. Јелена Митрашиновић

Тим за самовредновање

Чланови:

  1. Силвана Пантић Јовановић
  2. Раденко Тадић
  3. Јелена Митрашиновић
  4. Станимирка Јанков
  5. Дубравка Миловац Срндовић

Тим за културну и јавну делатност школе

Чланови:

  1. Тијана Блажић
  2. Маја Шолаја
  3. Славенка Немешев
  4. Вера Варга
  5. Јелена Пауљев
  6. Анита Бојић Перкин

Стручни актив за развојно планирање

Чланови:

  1. Силвана Пантић Јовановић
  2. Љиљана Кумрић
  3. Јелена Маринков
  4. Маријана Ђелошевић

Стручни актив за развој школског програма

Чланови:

  1. Силвана Пантић Јовановић
  2. Јелена Маринков
  3. Зорана Ковачев
  4. Киш Роберт
  5. Анита Бојић Перкин

 

Advertisements